Офіційний дилер YAMAHA Дніпрі «Байкшоп»
Акційна ціна на XMAX 300
Замовляй прямо зараз Переглянути пропозицію
Нові умови кредитування від 0,01%
Купуй мотоцикл своєї мрії Переглянути умови
Yamaha FZ25 за ціною 155 000 грн
Замовляй прямо зараз Детальніше
Yamaha Tracer 9 GT за акційною ціною
Кількість обмежена Переглянути пропозицію
Yamaha NMAX 155 за ціною 155 000 грн
Замовляй прямо зараз Детальніше
Найдоступніший скутер Yamaha - RayZR
Відкрите передзамовлення Детальніше
Наші стихії
Актуальна інформація
Контакти
Байкшоп вул. Космічна 9а, Дніпро
Режим роботи пн-пт:10-00 - 18-00 сб:10-00 - 18-00 нд: Вихідний
Маршрут

У світ Yamaha разом з компанією BikeShop

Японська глобальна корпорація Nippon Gakki Co. Ltd., сьогодні відома як Yamaha Corporation (корпорація Ямаха) була заснована Торакусу Ямаха 12 жовтня 1897 року як фабрика для виробництва музичних трубних органів. У 1900 році світ побачило перше піаніно Yamaha і з того часу компанія постійно зростає, впевнено заявляючи про себе у великій кількості високотехнологічних галузей виробництва.

Перший мотоцикл був побудований Yamaha Corporation після Другої Світової війни в 1954 році. Модель YA-1, забезпечена одноциліндровим двигуном об'ємом 125 куб.см., була копією німецького мотоцикла DKW RT125. Успіх Акатомбо або «Червоної бабки» (так мотоциклісти називали перший байк компанії) привів до створення в 1955 році окремого мотоциклетного дивізіону Yamaha Motor Co., Ltd. Мотоцикли Yamaha неодноразово ставали переможцями різних японських та міжнародних змагань, перетворившись на справжній зразок для наслідування для інших учасників індустрії.

Сьогодні Yamaha Motor Corporation є мультипродуктовою компанією, що випускає, крім мотоциклів, також скутери, квадроцикли, мотовсюдиходи, снігоходи, катери, гідроцикли, човнові мотори, генератори та інше обладнання преміального класу. Багато моделей у своїх класах стали культовими, володіти якими бажають любителі й професійні спортсмени у всьому світі.

В Україні в м. Дніпро продукцію Yamaha Motor представляє компанія BikeShop. В її салоні на вул. Космічній, 9а, можна купити не тільки мотоцикли, скутери, квадроцикли, снігоходи та гідроцикли Yamaha, човнові мотори й генератори, але також отримати гарантійне та сервісне обслуговування техніки, придбати необхідне екіпірування й аксесуари для активних технічних видів спорту, отримати повний спектр послуг, пов'язаний з придбанням, експлуатацією та обслуговуванням продукції Ямаха.

Дилер Yamaha в Дніпрі компанія BikeShop підтримує гарантійні зобов'язання Yamaha Motor в повному обсязі. В компанії BikeShop працює фірмовий сервісний центр Yamaha, сертифіковані співробітники якого використовують новітнє обладнання та виключно оригінальні запчастини.

Компанія BikeShop надає можливість кожному клієнту зануритися у світ Yamaha - світ драйву, швидкості, яскравих емоцій та технологічної досконалості.

Читати повністю