Офіційний дилер YAMAHA Дніпрі «Байкшоп»

Про компанію

Компанія BikeShop (БайкШоп) - офіційний дилер Yamaha Motor в місті Дніпро, знаходиться за адресою вул. Космічна, 9а. Компанія надає повний спектр техніки для активного відпочинку виробництва Yamaha - мотоцикли, скутери, квадроцикли, мотовсюдиходи, снігоходи, катери і гідроцикли, а також човнові мотори і генератори.

Представляємо гарантійне та сервісне обслуговування техніки Yamaha на високому рівні. На всі виконані роботи надається гарантія.

Компанія БайкШоп є офіційним постачальником оригінальних запасних частин і мастильних матеріалів Yamaha на ринок України. Їх придбання можливо як в мотосалоні компанії, так і онлайн. Також можна купити мотоекіпіровку провідних італійських виробників і аксесуари.

Для кожного клієнта компанії БайкШоп доступний тест-драйв мотоциклів Ямаха. Для тих, хто тільки починає робити перші кроки в світ Yamaha, фахівці мотосалону допоможуть придбати моделі для початківців. Також можна придбати моделі з пробігом, що пройшли передпродажну підготовку в фірмовому сервісному центрі Yamaha.

Клієнти компанії - це люди, які цінують емоції і надійність, які прагнуть до досконалості. Компанія BikeShop створює умови, щоб жити в дусі Yamaha, будучи надійним партнером і другом, надаючи послуги найвищої якості.

Байкшоп вул. Космічна 9а, Дніпро
Режим роботи пн-пт:10-00 - 18-00 сб:10-00 - 18-00 нд: Вихідний

Компанія BikeShop

Компанія BikeShop (БайкШоп) - офіційний дилер Yamaha Motor в м. Дніпро, знаходиться за адресою вул. Космічна, 9а. Компанія представляє повний спектр техніки для активного відпочинку виробництва Yamaha - мотоцикли, скутери, квадроцикли, мотовсюдиходи, снігоходи, катери й гідроцикли, а також човнові мотори й генератори.

Техніка Yamaha, з моменту виробництва в 1954 році першого мотоцикла (модель YA-1) і до цього часу, є концентрованим втіленням високих технологій, абсолютної надійності, яскравих емоцій, швидкості та драйву. Дотримуючись цих принципів, офіційний дилер Yamaha компанія BikeShop прагне надавати кожному клієнту послуги на рівні світових стандартів Ямаха. У BikeShop можна не тільки купити мототехніку Yamaha (мотоцикли, скутери, квадроцикли, мотовсюдиходи), снігоходи, техніку для водних видів спорту (гідроцикли й катери), човнові мотори та генератори, а й отримати інші послуги високої якості, пов'язані з її придбанням та експлуатацією.

Для кожного клієнта компанії БайкШоп доступний тест-драйв мотоциклів Ямаха. Для тих, хто тільки починає робити перші кроки в світ Yamaha, фахівці мотосалону допоможуть придбати моделі для початківців. Також можна придбати моделі з пробігом, що пройшли передпродажну підготовку в фірмовому сервісному центрі Yamaha.

Передбачено можливість придбання продукції Yamaha в кредит. Співробітники мотосалону сприятимуть при укладанні договору страхування на прозорих та вигідних умовах. Розроблено пропозиції для корпоративних клієнтів, в тому числі купівлі на умовах лізингу.

Сервісний центр Yamaha компанії BikeShop працює відповідно до стандартів виробника, про що свідчить відповідний сертифікат. Його співробітники постійно підвищують свою кваліфікацію, працюють на сучасному обладнанні з оригінальними запасними частинами та витратними матеріалами. Це дозволяє виконувати гарантійне та сервісне обслуговування техніки Yamaha на високому рівні. На всі виконані роботи надається гарантія.

Компанія БайкШоп є офіційним постачальником оригінальних запасних частин та мастильних матеріалів Yamaha на ринок України. Їх придбання можливе як в мотосалоні компанії, так і онлайн. Також можна придбати мотоекіпірування провідних італійських виробників та аксесуари.

Клієнти компанії - це люди, які цінують емоції й надійність та прагнуть до досконалості. Компанія BikeShop створює умови, щоб жити в дусі Yamaha, є надійним партнером та другом, надає послуги найвищої якості.

Читати повністю