Офіційний дилер YAMAHA Дніпрі «Байкшоп»

Buster L1

737 632 грн
Основні характеристики
Максимальна місткість 6 чол.
Максимальна вага 515 м.
Вага 390 м.
Ширина 1.99 м.
Дивитися всі
Опис
Універсальність Buster L1 дозволяє йому одночасно бути невеликим спортивним катером для сімейних прогулянок, для виїздів на риболовлю та просто гарного відпочинку.
Читати повністю
Технічні характеристики
Максимальна місткість 6 чол.
Вага 390 кг.
Максимальна вага 515 кг.
Довжина 5.13 м.
Ширина 1.99 м.
Рекомендована потужність двигуна 40-50 л.с.
Транець L
Попередня установка під мотори Yamaha Так
Детальніше про Buster L1

Універсальність Buster L1 дозволяє йому одночасно бути невеликим спортивним катером для сімейних прогулянок, для виїздів на риболовлю та просто гарного відпочинку. Конфігурація з одного консоллю створює додатковий простір для комфортного перевезення 6 чоловік, а також різноманітних вантажів. Двигун потужністю 40-50 к.с., а також поліпшені характеристики керованості корпусу дають підвищене почуття безпеки при погіршенні погоди.

Знімний задній диван моделі Buster L1 чудово підходить для риболовлі. Шляхом зняття заднього сидіння ви звільняєте доступ до задніх кутів човна, що максимально розширює простір для рибалок на борту. Вбудоване сховище під спинкою заднього сидіння надає місце для зберігання ходового тенту, а також окреме відділення для кранців та швартових кінців. Додатковий простір для зберігання (45 літрів) доступний у ящику під сидінням перед кермової консоллю.

Читати повністю