Офіційний дилер YAMAHA Дніпрі «Байкшоп»

Yamarin 46 SC

505 680 грн
Основні характеристики
Максимальна місткість 5 чол.
Максимальна вага
Вага 415 м.
Ширина 1.85 м.
Дивитися всі
Опис
Функціональний човен з відмінним управлінням, що гарантує плавний рух в будь-яку погоду.
Читати повністю
Технічні характеристики
Максимальна місткість 5 чол.
Вага 415 кг.
Довжина 4.65 м.
Ширина 1.85 м.
Рекомендована потужність двигуна 50 л.с.
Транець L
Попередня установка під мотори Yamaha Так
Детальніше про Yamarin 46 SC

Фінські катери Yamarin протягом багатьох років користуються заслуженою популярністю серед тих, хто любить не тільки ловити рибу у водоймах, але й віддає перевагу активному відпочинку на воді. Серед них особливе місце посідає модель Yamarin 46 Side Console.
Катер Yamarin 46SC виготовлений на найвищому рівні, і все це завдяки новітнім технологіям виробництва. Інженери доклали чимало зусиль, щоб задовольнити запити вимогливих замовників. І їм удалося це зробити. Він відрізняється від інших універсальністю та функціональністю. Конструктори постаралися зробити його максимально просторим та зручним для пасажирів. Конструкція катера особливо міцна, може витримувати удари хвилі.
На ньому можуть розміститися до п'яти осіб. У носовій частині збоку знаходиться довге сидіння, де зручно можуть сісти пасажири. Під сидінням розташовуються великі відділення для різноманітних вантажів. Широкий корпус та високі борти Yamarin 46 Side Console оберігають від бризок хвиль під час руху на великій швидкості. Потужний двигун дозволяє швидко розігнатися. Капітану легко керувати плавзасобом навіть на сильній хвилі. Пасажири можуть почуватися у повній безпеці та комфорті, коли катаються на ньому на водоймах.
Відмінна керованість катера для риболовлі дозволяє ефективно використовувати його для подібних цілей. На ньому ви, без сумніву, зможете виловити велику кількість риби без особливих зусиль.
А для тих, хто любить з вітерцем покататися на воді, він стане ідеальним варіантом. Унікальні ходові характеристики, надійна силова установка, міцний корпус, легке керування, неперевершений комфорт - алюмінієві катери Yamarin 46 Side Console. Яскраві відчуття, драйв та море задоволення вам забезпечені! Відмінний варіант для активного відпочинку всією сім'єю чи компанії друзів.
Ви можете купити катер Yamarin 46 Side Console у нас за найкращою ціною. Гарантуємо високу якість кожної моделі.

Читати повністю