Офіційний дилер YAMAHA Дніпрі «Байкшоп»

Yamarin 63 BR

1 594 880 грн
Основні характеристики
Максимальна місткість 8 чол.
Максимальна вага
Вага 950 м.
Ширина 2.35 м.
Дивитися всі
Опис
Yamarin 63 BR комфортабельний катер, що ідеально підходить для денних круїзів і водних видів спорту, а також для виїздів на рибалку завдяки великому відкритому простору палуби його алюмінієвого корпусу.
Читати повністю
Технічні характеристики
Максимальна місткість 8 чол.
Вага 950 кг.
Довжина 6.30 м.
Ширина 2.35 м.
Рекомендована потужність двигуна 115-150 л.с.
Транець X
Попередня установка під мотори Yamaha Так
Детальніше про Yamarin 63 BR

Відмінні характеристики керованості були пріоритетом розробки Yamarin 63 Bow Rider. При максимальній рекомендованій потужності двигуна, що забезпечується підвісним двигуном Yamaha потужністю 150 к.с., човен розвиває максимальну швидкість 78 км/год.
Yamarin 63 Bow Rider має широкий відкритий простір, який забезпечує достатньо місця для відпочинку на воді. L-подібне заднє сидіння та відкидне сидіння за штурвалом легко перетворюються на приємну зону для спілкування.
Yamarin Q - це багатофункціональний бортовий комп'ютер та інформаційно-розважальна система, яка поєднує бортові прилади, електронні карти, посібники з експлуатації та керування безліччю різноманітних аксесуарів на одному сенсорному екрані, який легко читається та простий у використанні. Різні дані про двигуни підвісних моторів Yamaha легко інтегруються на інтелектуальний дисплей для зручного перегляду. Оскільки інтелектуальний дисплей Yamarin Q оновлюється через бездротовий зв'язок через Інтернет, у капітана завжди є останні доступні оновлення програмного забезпечення.
Yamarin 63 Bow Rider має просторий відкритий простір з чітким компонуванням, пропонуючи більше місця, ніж попередня модель. У човен легко потрапити через ніс, і через корму. Щоб піднятися на борт із корми, достатньо скласти спинку заднього сидіння і зняти подушку сидіння, а потім скористатися плавальною платформою та сходами. У носову частину легко потрапити через двері між консолями, а міцні сходи та високі поручні також полегшують висадку з човна в носовій частині.
Відкритий простір ззаду трансформується на солярій для двох осіб шляхом додавання додаткової секції для L-подібного сидіння та зміщення спинки сидіння штурмана в переднє положення.
Ви можете купити катер Yamarin 63 Bow Rider у нас за найкращою ціною. Гарантуємо високу якість кожної моделі.

Читати повністю