Офіційний дилер YAMAHA Дніпрі «Байкшоп»

Yamarin Cross 64 BR

1 921 920 грн
Основні характеристики
Максимальна місткість 8 чол.
Максимальна вага
Вага 880 м.
Ширина 2.32 м.
Дивитися всі
Опис
Це спортивний, швидкісний і місткий універсальний катер, який відмінно підходить для денних прогулянок, риболовлі і повсякденних поїздок. У його носовій частині розташовано зручне L-образне сидіння зі спинкою. Катер відрізняється підвищеним рівнем комфорту. Надійне вітрове скло стало більш «вертикальним» з метою забезпечення кращого захисту пасажирів від вітру.
Читати повністю
Технічні характеристики
Максимальна місткість 8 чол.
Вага 880 кг.
Довжина 6.31 м.
Ширина 2.32 м.
Рекомендована потужність двигуна 115 - 150 л.с.
Транець X
Попередня установка під мотори Yamaha Так
Детальніше про Yamarin Cross 64 BR

Недарма багато любителів покататися люблять фінські катери. Потужні мотори, комфорт для пасажирів, зручне керування та відмінна швидкість, все створено для чудового відпочинку на воді.
Пропонуємо до вашої уваги ще одну модель Yamarin Cross 64 BR.
Конструктори постаралися зробити його справжнім універсалом. У ньому поєднується швидкість, місткість та комфорт. Катером легко і просто керувати практично за будь-яких погодних умов.
Головну увагу інженери приділили дизайну корпусу. Завдяки тому, що у катера покращена форма носа, на нього простіше заходити. Крім цього, у нього є комфортний диван.
У катера Yamarin Cross 64 Bow Rider найміцніше вітрове скло, що захищає від сильних поривів вітру як водія, так і людей, що знаходяться позаду.
Сидіння для водія та штурмана зроблені таким чином, щоб забезпечити їм бічну та верхню підтримку. Борт з внутрішньої сторони оснащений міцними стійками для кранців. Крім цього судно має стаціонарне місце, куди можна встановити плотер з екраном на дев'ять дюймів.
На ньому є диван U-подібної форми, розташований ззаду. На ньому можуть з комфортом розміститися шестеро людей. Диван швидко можна трансформувати у зону для засмаги. На ньому ви зможете чудово відпочити всією родиною чи великою компанією.
Алюмінієві катери цієї модифікації мають блокувальну систему Abloy. Кожен із п'яти замків катера можна відкрити ключем. Ним можна скористатися для блокування всіх 5 місць зберігання на плавальному засобі. Крім цього, на плавальному засобі встановлено бардачок та кулер.

Читати повністю